Skip to main content

Škoda Connect sa stále rozrastá o nové služby. Okrem toho, že vďaka nim môžete jednoducho nájsť svoje vozidlo na preplnenom parkovisku, môžete si z obchodu s aplikáciami Škoda Connect Shop stiahnuť mnohé zaujímavé aplikácie, vďaka ktorým bude jazda komfortnejšia, ale aj bezpečnejšia. Spoznajte všetky online služby Škoda Connect.

Zapnutie klimatizácie či hľadanie vozidla na parkovisku nebolo nikdy jednoduchšie

Máte problém s hľadaním svojho auta na preplnenom parkovisku? Vďaka balíku Care Connect sa môžete so svojim vozidlom spojiť aj na diaľku, a tak jednoducho zistiť, kde sa vaše auto nachádza. Tento vzdialený prístup k vozidlu vám tiež umožňuje využiť zapnutie výstražných svetiel či klaksónu aj v prípade, že sa pri vozidle nenachádzate. Taktiež si môžete skontrolovať či ste náhodou nezabudli svoje auto zamknúť. Pokiaľ áno, môžete ho na diaľku aj zamknúť aj odomknúť.

nabijanie vozidla skoda

Okrem toho však môžete na diaľku spúšťať aj klimatizáciu či kúrenie, čo sa určite oplatí v skorých ranných a neskorých večerných hodinách, keď sa vám nechce nastupovať do zamrazeného auta. Táto možnosť sa však, momentálne, týka len elektrických a plug-in hybrid vozidiel Škoda. Výhodou je tiež spravovanie nabíjania batérie vozidla cez aplikáciu MyŠkoda. Vďaka nej si môžete spustiť, ale aj zastaviť nabíjanie vozidla opäť na diaľku.

Balík Infotainment online, vďaka ktorému bude jazda bezpečnejšia

Balík Infotainment online vám ponúka mnoho skvelých aplikácií alebo služieb, ktoré si môžete stiahnuť. Vďaka tomu môžete vidieť hustotu premávky, ktorá sa aktualizuje vždy, keď navrhnete novú trasu, prípadne si poslať svoj cieľový bod zo smartfónu priamo do navigácie vozidla. Mapy sa pravidelne aktualizujú, a preto sú vždy optimálne. Vidíte v nich aj čerpacie stanice, nabíjacie stanice a parkoviská. Vďaka všetkým týmto službám bude vaša jazda bezpečnejšia.

Aplikácie, ktorými si dokážete zmeniť dizajn svojho vozidla

V obchode s aplikáciami Škoda Connect Shop si tiež môžete stiahnuť ďalšie zaujímavé aplikácie či funkcie do vášho vozidla. Stiahnuť si môžete napríklad aplikáciu na aktuálne počasie, správy alebo „zdravotnú kartu“ vášho vozidla. V nej uvidíte, aké poruchy vaše auto má alebo kedy je potrebné navštíviť servis vozidiel Škoda. Čo však upúta vodičov sú aplikácie, ktorými si môžete zmeniť ambientné podsvietenie interiéru či automaticky ovládať diaľkové svetlá.

skoda connect

Nová služba, vďaka ktorej nebudete musieť hľadať svojho kuriéra

Okrem všetkých vyššie spomenutých služieb sa Škoda snaží zaviesť aj novú službu, ktorá sa týka doručovania zásielok kuriérskymi spoločnosťami. Tí budú môcť vďaka systému Care Connect vložiť balíček do vášho batožinového priestoru vozidla. Kuriér tak bude vedieť jednorazovo otvoriť a zavrieť batožinový priestor vozidla.

ŠKODA sa snaží majiteľom vozidiel priniesť vždy nejaké novinky, vďaka ktorým bude jazda ešte bezpečnejšia a komfortnejšia. Pokiaľ teda chcete využívať všetky tieto funkcie a aplikácie, stačí, ak si z AppStore alebo Google Play stiahnete aplikáciu MyŠkoda. Vďaka nej môžete jednoducho komunikovať so svojim vozidlom.

Zdroj: https://www.skoda-storyboard.com/sk/