Skip to main content

Pneuservis

Dôkladná údržba pneumatík je dôležitá

Pneumatiky sú spojením medzi vozidlom a povrchom cesty. Taktiež sú zodpovedné za prenos síl jazdy, riadenia a brzdenia na povrchu cesty. Aj keď sú pneumatiky ľahko udržiavané, sú často prehliadané. Vzduch vo vašich pneumatikách a dizajn pneumatiky ovplyvňujú výkonnosť vozidla, životnosť pneumatiky a pohodlie jazdy. 
V našom servise sa postaráme o kompletné prezutie vášho vozidla. Vyberieme vám tie najvhodnejšie pneumatiky a poradíme vám ako na ich starostlivosť a údržbu. Naše služby v oblasti pneumatík podporujú lepšiu spotrebu paliva a dlhšiu životnosť. 

Počítačové vyvažovanie kolies

Naši odborníci používajú počítačovú vyvažovaciu jednotku na určenie diferenciácie hmotnosti v rámci súpravy pneumatík a kolies.

Nákup a montáž pneumatík

Ak sú pneumatiky úplne opotrebované alebo nie sú schopné uspokojiť potreby vodiča, zabezpečíme celý proces od nákupu až po dôkladnú inštaláciu pneumatík.

Opravy pneumatík

Existuje mnoho nebezpečenstiev, ktoré môžu spôsobiť, že pneumatiky budú menej účinné a teda ohrozia vodiča a cestujúcich. My zabezpečíme ich opravu.

Sezónne uskladnenie pneumatík

V AutoBors vám ponúkame sezónne uskladnenie pneumatík. Po ich sezónnej výmene vám ich radi uskladníme v našom špeciálne vyhradenom sklade pre pneumatiky. Tiež zaisťujeme ich kontrolu, vyčistenie a právne polohovanie pred každým zaskladnením.

Spýtajte sa na možnosti pneuservisu vozidiel ŠKODA

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.