Skip to main content

Likvidácia poistných udalostí

Likvidácia poistných udalostí

Spolupracujeme so všetkými poisťovňami, navyše vykonávame obhliadky pre poisťovne Allianz, Generali, Union, AXA a UNIQA. Pre ostatné zabezpečujeme obhliadky na dohodnutý deň opravy.

Ponúkame komplexné vybavenie i likvidáciu poistných udalostí. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo pri riešení opráv po havárií a zabezpečenie lízingu. V oblasti opráv po nehode sme na základe hodnotenia klientov a poisťovne Alianz získali v rokoch 2012 a 2013 a 2014 certifikát kvality služieb TOP služby.

Navyše sme získali ocenenie Autoservis roka 2019. Udelil nám ho Auto magazín/ Profi auto a Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. za kvalitu, odbornosť a vzorný prístup k zákazníkom.

Kvalitu našich služieb môžu potvrdiť nielen stovky spokojných klientov, ale i výsledok vyplývajúci z programu CSS, ktorý skúma spokojnosť zákazníkov na celom Slovensku. Disponujeme tiež certifikátom TÜV Management Service a Service GmbH. Každoročný audit dozerá na to, aby boli splnené požiadavky normy ISO 9001:2008 a VW.

Informujte sa o vašej poistnej udalosti

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.