Skip to main content

Pravidelná údržba vozidla

Clever repair predstavuje sporivú a rozumnú alternatívnu opravu malých poškodení na vašom aute. 

Vonkajšie podmienky počas jazdy spôsobujú malé poškodenia na povrchu auta, ako sú škrabance, preliačenia a  poškodenia spôsobené nepriaznivým počasím či odlietajúcimi kamienkami. Takisto aj interiér vozidla nie je možné vždy udržiavať v stopercentnom stave.

Malé opravy laku

Pre nás v AutoBors, nie sú drobné poškodenia laku žiadnym problémom a hravo vám vrátime auto do pôvodného stavu. Poškodenia laku sa u nás odstraňujú prísne podľa smerníc Škoda. Profesionálnou technikou nanovo lakujeme poškodené miesto na vašom vozidle, a to bez demontáže dielu. Oprava laku je vhodná v priestore hrán a v okrajových zónach. Opravu nie je možné podstúpiť, ak má vaše vozidlo škrabance dlhšie ako 100 mm, alebo sú poškodenie hlbšie ako 35 mm. Navyše oprava laku ochraňuje povrch auta proti korózií.

Oprava skla

Poškodenie čelného skla taktiež patrí medzi bežné škody, ktoré sa stávajú na cestách. Odlietajúce kamienky môžu spôsobiť malé trhliny, ktoré sa následne rozširujú a sklo môžu prasknúť. Preto by ste v takejto situácií nemali váhať, a sklo nechať opraviť alebo vymeniť. V mnohých prípadoch postačuje iba oprava skla pomocou najmodernejšej metódy, ktorú v AutoBors používame. Opravu je možné aplikovať aj na tónovanom skle, ak je vzdialenosť od okraja skla viac ako 10 cm a nie je vo výhľade vodiča. Pred dostavením vozidla do nášho servisu, odporúčame ochrániť poškodené miesto nalepením náplasti, ktorá ho ochráni pred znečistením. 

Oprava povrchu diskov

Napriek zvýšenej starostlivosti sa jazdením opotrebúvajú aj disky auta. Mnohé škrabance vieme profesionálnou opravou odstrániť efektívne a rýchlo. Škrabance na disku je možné odstrániť len na vonkajšej časti disku a v prípade, že hĺbka škrabanca neprekračuje viac ako 2 mm. Oprava sa nedá aplikovať na chrómované, leštené kolesá a oceľové disky. 

Drobné opravy preliačín

Drobné preliačiny na aute, nie sú pre nás v AutoBors žiadnym problémom. Dokážeme ich vytlačiť rýchlo a nákladovo výhodne. Po oprave ostáva originálny lak na vašom vozidle zachovaný.

Renovácia svetlometov

Časom sa na vozidle opotrebúvajú aj svetlomety a stávajú sa zahmlenými a zažltnutými. Takéto poškodené svetlomety spôsobujú slabšiu viditeľnosť vozidla a rovnako aj zníženú viditeľnosť pre vodiča. Nejedná sa teda len o estetickú stránku auta, ale aj o bezpečnosť na cestách. V našom autoservise vykonávame odbornú renováciu, ktorej výsledkom sú svetlomety ako nové.

Spýtajte sa na možnosti servisných služieb vášho vozidla ŠKODA

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.