NOVÁ ŠKODA SUPERB

Chcete cestovať štýlovo a priestranne? S exkluzívnym modelom ŠKODA SUPERB je to viac ako možné! Vonkajší povrch je tvarovaný s dôrazom na detail, a preto si ho budete chcieť obzrieť nielen z diaľky, ale aj z blízka. Unikátne kryštalické prvky zdobia celý povrch exteriéru a interiéru. Celkový vzhľad ešte zjemňujú chrómové prvky na karosérii vozidla.

Nová ŠKODA SUPERB  v sebe nesie jasný dôkaz pôsobivého rukopisu najnovšej dizajnovej štúdie VisionC, ktorá sa konečne dostala zo skicára na výrobnú linku. Dodáva sa s novou generáciou moderných benzínových i naftových motorov s výkonom od 88 do 200 kW a neuveriteľne minimálnou spotrebou od 3,9 do 7,1 l na 100 km.

Tento model predstavuje vrchol modelového radu vyvinutý pre tých, ktorí si potrpia na maximálny komfortexkluzivitu. Podobne ako u ostatných modelov značky ŠKODA, aj SUPERB je inšpiratívne bezpečný a nerobí žiadne kompromisy ani v otázkach asistenčných služieb!

Na výber máte z množstva rôznych dizajnov 16“ a 19“ kolies, takže si môžete byť 100 % istí, že si ľahko vyberiete. Interiér si môžete vybrať presne podľa vašich predstáv. A to až z 4 variantov – ACTIVE, AMBITION, STYLE a L&K . ŠKODA SUPERB sa vyrába hneď v 10 modeloch – SUPERB, SUPERB COMBI, SUPERB LIVE, SUPERB LIVE COMBI, SUPERB SPORTLINE, SUPERB SPORTLINE COMBI, SUPERB L&K, SUPERB L&K COMBI, SUPERB IV a SUPERB SCOUT COMBI.

Vždy najlepšia ponuka

*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.

Cenníky Škoda Superb na stiahnutie:

Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky ŠKODA Superb.
Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.