Skip to main content

Škoda Kodiaq

Kodiaq vás dostane za hranice predstaviteľného! Škoda Kodiaq je charakteristická ideálnou súhrou robustného vzhľadu, no elegantných líniídynamických kriviek. Veľké SUV sú charakteristické skvelými jazdnými vlastnosťami. Inteligentný pohon všetkých štyroch kolies je maximálne prispôsobený na jazdu v náročnom teréne.

Rodinný interiér tohto 7-miestneho vozidla ponúka najväčší batožinový priestor v tejto triede vôbec. Interiér je prispôsobený na to, aby jeho cestujúcim poskytol čo najviac priestoru a komfortu. Pohodlie počas jazdy v tomto vozidle je znásobené vysokým štandardom odhlučneniapohodlným odpružením.

Kodiaq je schopný pripojiť sa k celej škále mobilných zariadeníaplikácií prostredníctvom novej funkcie Škoda Connect. Kodiaq patriaci do triedy stredne veľkých SUV v sebe nesie i niekoľko bezpečnostnýchasistenčných prvkov. Tie boli doposiaľ len doménou vozidiel z vyšších tried. Bezpečnosť je však prvoradá!

Kodiaq je k dispozícii v 4 interiérových výbavách – Active, Ambition, Style a L&K a v 6 modeloch – Kodiaq, Kodiaq Live, Kodiaq Scout, Kodiaq Sportline, Kodiaq RS a Kodiaq L&K.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Kodiaq na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škoda Kodiaq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Nová Škoda Kodiaq

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Nová Škoda Kodiaq Sportline

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Nová Škoda Kodiaq L&K

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Nová Škoda Kodiaq RS

  (Platný od 21. 09. 2022)