Skip to main content

Škoda Fabia

Spoznajte modernú, dynamickú a sebavedomú Škoda Fabia, ktorá vás poteší jazdnými vlastnosťami ideálnymi do mesta, aj mimo neho. Aerodynamický exteriér s ostrými líniami a precíznymi detailmi zaručuje nielen štýl, ale aj efektívnosť. Predná maska s výraznou mriežkou, LED svetlomety a elegantné línie karosérie prispievajú k jej atraktívnemu vzhľadu.

Nová Škoda Fabia ponúka najmodernejšie technológie, bezpečnostné prvky a nádherný dizajn. Ide tak o krásne a funkčné vozidlo zároveň.

Škoda Fabia je dostupná s rôznymi motorizáciami, ktoré poskytujú vyvážený výkon a nízku spotrebu paliva. Motorová paleta zahŕňa úsporné benzínové motory, ktoré sú optimalizované pre efektívnu a dynamickú jazdu, vhodnú do mesta aj na dlhšie trasy. Vybrať si môžete z viacerých variant, ako aj možnosť zvoliť si typ prevodovky, a to 5° manual, 6° manual, 7° automat. Zároveň si môžete vybrať z 3 úrovní výbavy – Essence, Selection, Top Selection.

Interiér vozidla je priestranný, premyslený a ponúka širokú škálu Simply Clever riešení, ktoré zjednodušujú každodenné používanie. Dvojzónová klimatizácia Climatronic, senzor vlhkosti ovplyvňujúci zahmlievanie čelného skla, pohodlné sedadlá, kvalitné materiály, rozsiahle možnosti konektivity, voliteľné strešné panoramatické okno a moderný infotainment systém s dotykovou obrazovkou až 9,2″ v strede palubnej dosky zabezpečujú vysoký komfort pre všetkých pasažierov. Interiér vozidla je doplnený o virtuálny kokpit s uhlopriečkou 10,25″ a s piatimi možnosťami zobrazenia, ambientným osvetlením a zvukovým systémom Škoda.

Model Škoda Fabia je vybavený množstvom pokročilých funkcií, ktoré zlepšujú komfort a bezpečnosť jazdy. Zahŕňajú adaptívny tempomat, ktorý udržiava bezpečný odstup od vozidla pred vami pri zvolenej rýchlosti do 210 km/h, riadi motor a aktivuje brzdy, aby vozidlo automaticky zrýchľovalo a spomaľovalo v prípade prekážok pred vami. Asistovaná jazda 2.0 spája niekoľko systémov a funkcií, vďaka ktorým sa zvyšuje komfort cestovania, ako napríklad systém rozpoznávania únavy vodiča, systém rozpoznávania dopravných značiek, asistenčné systémy pre parkovanie a jazdu v pruhoch, ako aj 9 airbagov či trojbodové bezpečnostné pásy pre maximálnu bezpečnosť.

Nová Škoda Fabia sa pýši najväčším batožinovým priestorom vo svojej triede s kapacitou 380 litrov. Výborné jazdné vlastnosti zabezpečuje podvozok navrhnutý pre maximálnu stabilitu a pohodlie. Vozidlo ponúka aj rozšírené možnosti konektivity Škoda Connect, vrátane bezdrôtového pripojenia Apple CarPlay, Android Auto alebo MirrorLinkTM, čo umožňuje jednoduché pripojenie vášho smartfónu. S digitálnou asistentkou Laurou vás bude vaše vozidlo počúvať na slovo.

Buďte jedineční a zapôsobte na cestách s novou Škoda Fabia.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Fabia na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škoda Fabia.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Nová Škoda Fabia Drive

  (Platný od 07.03.2024)

  Nová Škoda Fabia

  (Platný od 07.03.2024)

  Nová Škoda Fabia Monte Carlo

  (Platný od 07.03.2024)