Skip to main content

Sezónne uskladnenie pneumatík / kolies
v Auto
Bors

 

Zahoďte starosti, o vaše pneumatiky či kolesá sa postaráme my! Očistené a odborne ošetrené sú pripravené na nasledujúcu sezónu.

V AutoBors vám ponúkame širokú škálu služieb, medzi ktoré patrí prezúvanie ale aj sezónne uskladnenie pneumatík/kolies. Po ich sezónnej výmene vám ich radi uskladníme v našom špeciálne vyhradenom sklade pre pneumatiky/kolesá. Pneumatiky/kolesá vám nebudú už viac zaberať miesto v garáži či na povale a navyše, pri ďalšom prezúvaní kolies ich k nám už nebudete musieť znovu priniesť. Jednoducho my vám letné gumy vymeníme na zimné a opäť vám ich uskladníme, kde na vás počkajú až do suchých, letných ciest.

Okrem uskladnenia pneumatík zaisťujeme ich kontrolu a to pri každej výmene. Poctivo overíme ich stav a informujeme vás o ňom, prípadne odporučíme ich výmenu. Navyše, pneumatiky vždy vyčistíme, aby boli uskladnené v tom najlepšom stave.

V AutoBors máme vyhradený priestor, ktorý disponuje optimálnymi podmienkami pre vaše pneumatiky. Ide o suché, chladnejšie, dobre vetrané prostredie, bez výskytu chemikálií, ktoré by mohli mať na pneumatiky nepriaznivý vplyv. Pri skladovaní vašich pneumatík sa zameriavame aj na ich polohovanie, aby nedošlo k prípadnej deformácií, čím by sa skrátila ich životnosť.

do 16“
25 € bez DPH / sezóna
17“ - 18“
30 € bez DPH / sezóna
od 19“
35 € bez DPH / sezóna

Spýtajte sa na možnosti uskladnenia svojich pneumatík/kolies

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.