Sezónne uskladnenie pneumatík v AutoBors

 

Zahoďte starosti, o vaše pneumatiky sa postaráme my!

 

V AutoBors vám ponúkame širokú škálu služieb, medzi ktoré patrí prezúvanie ale aj sezónne uskladnenie pneumatík. Po ich sezónnej výmene vám ich radi uskladníme v našom špeciálne vyhradenom sklade pre pneumatiky. Pneumatiky vám nebudú už viac zaberať miesto v garáži či na povale a navyše, pri ďalšom prezúvaní kolies ich k nám už nebudete musieť znovu priniesť. Jednoducho my vám letné gumy vymeníme na zimné a opäť vám ich uskladníme, kde na vás počkajú až do suchých, letných ciest.

 

Okrem uskladnenia pneumatík zaisťujeme ich kontrolu a to pri každej výmene. Poctivo overíme ich stav a informujeme vás o ňom, prípadne odporučíme ich výmenu. Navyše, pneumatiky vždy vyčistíme, aby boli uskladnené v tom najlepšom stave.
V AutoBors máme vyhradený priestor, ktorý disponuje optimálnymi podmienkami pre vaše pneumatiky. Ide o suché, chladnejšie, dobre vetrané prostredie, bez výskytu chemikálií, ktoré by mohli mať na pneumatiky nepriaznivý vplyv. Pri skladovaní vašich pneumatík sa zameriavame aj na ich polohovanie, aby nedošlo k prípadnej deformácií, čím by sa skrátila ich životnosť.

Cena uskladnenia pneumatík na 1 sezónu je 18 eur bez DPH.
Cena celoročného uskladnenia pneumatík je 36 eur bez DPH.

Spýtajte sa na možnosti uskladnenia svojich pneumatík


*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.