Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

Ak vlastníte vozidlo ŠKODA Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Yeti alebo Superb, prvý raz zaevidované do 31.12.2015 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2019 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

U nás, ako autorizovaného servisného partnera, máte totiž istotu, že používa ŠKODA Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy, ktoré zachovajú dobré vlastnosti vášho vozidla.

Servis ŠKODA sa oplatí!

O našich zákazníkov sa staráme počas celého životného cyklu vozidla. Preto pripravujeme okrem výhodných ponúk na modely ŠKODA, výhodné servisné produkty a služby, ktorými udržiavame vaše vozidlo v dobrej kondícii. Naším cieľom je sa stále zlepšovať a prinášať vám kvalitné a výhodné servisné služby.

 

AutoBors preto, v rámci servisu o ŠKODA AUTO, so sebou prináša okrem iného aj tieto výhody:

 

Najširšiu servisnú sieť v SR, ktorú tvorí 77 autorizovaných servisných partnerov ŠKODA na území celého Slovenska

 

Najlepšiu starostlivosť vám ponúkneme prýve my. Pýtate sa prečo? Lebo sme tí, ktorí vás poznájú najlepšie a sme k vám najbližšie. ŠKODA AUTO má na Slovensku veľké zastúpenie servisov ponúkajúce kvalitný záručný a pozáručný servis a ďalšie služby (odborné informácie, predvádzacie jazdy, ŠKODA Originálne dielce…).

 

Moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje
Náš servis sú vybavený najmodernejšími nástrojmi a diagnostickými zariadeniami určenými pre jednotlivé modely vozidiel ŠKODA.

 

Pracovné postupy podľa predpísaných noriem výrobcu
Ako autorizovaný servisný partner postupujeme pri servise alebo oprave vozidla presne podľa predpisov výrobcu vozidiel.

 

Personál preškolený špecialistami zo ŠKODA AUTO a.s.
Naši servisní technici sú pravidelne preškolení s príchodom a zavedením nových modelov a technológii.

 

Prácu s kvalitnými ŠKODA Originálnymi dielcami
Dielce sú testované, schválené, v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi spoločnosti ŠKODA. Odporúčame vám používať ŠKODA Originálne dielce, pretože to nie sú len náhradné dielce, ale v pravom zmysle Originálne dielce.
Viac o výhodách ŠKODA Originálnych dielcov na https://borsauto.sk/originalne-dielce/

 

Transparentné a férové účtovanie prevedenej práce
Súčasťou príjmu vozidla do servisu je kalkulácia nákladov prác a materiálu, rovnako pri odovzdávaní vozidla zo servisu je ponúknuté vysvetlenie vykonaných prác alebo faktúry.

 

 

Doživotnú Garancia mobility
Znamená pocit istoty pri jazde s vaším vozidlom doma aj v zahraničí. Pomoc sa dá privolať pri neočakávanej poruche v Slovenskej republike na bezplatnej centrále „ŠKODA Assistance“ na telefónnom čísle : 0800 124 125. V zahraničí centrála „ŠKODA Assistance” v Slovenskej republike na telefónnom čísle: +421 2 43 29 15 47. Centrála “ŠKODA Assistance” je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a kedykoľvek vám sprostredkuje potrebnú pomoc. Pracovníci centrály vám ochotne pomôžu vyriešiť akúkoľvek nepríjemnú situáciu. Pri privolaní pomoci majte pri sebe „Servisnú knižku” príslušného vozidla.

Viac informácii o Doživotnej garancii mobility sa dozviete na https://borsauto.sk/skoda-assistance/ 

 

Náhradné vozidlo / náhradnú mobilitu 

Ponúkame vám možnosť využívať náhradné vozidlo v čase, keď je vaše vozidlo servisované. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sme stanovili denný limit na použitie náhradného vozidla až na 150 km. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov, u ktorých suma za servis vozidla presiahne 150 € s DPH po započítaní všetkých zliav.
Aktuálne informácie o náhradnej mobilite získate na https://borsauto.sk/nahradne-vozidlo/

 

Záruky poskytované na produkty ŠKODA
Na vozidlá, Originálne dielce a príslušenstvo ŠKODA poskytujeme (podľa záručných podmienok) nasledujúce záruky:

  • 2-ročná záruka na vozidlá, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo
  • 3-ročná záruka na chyby laku
  • 10-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie pre modely Fabia I, Octavia I a Superb I
  • 12-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie pre modely Citigo, Fabia II, Roomster, Octavia II, Octavia III a Superb II

Bližšie informácie o zárukách a službách získate na www.skoda-auto.sk/servis/zaruky

 

Zodpovedný a kvalitný prístup pracovníkov servisov
Osobný prístup k zákazníkovi a jeho spokojnosť je pre nás tou najvyššou prioritou.

 

Vyzdvihnutie a pristavenie vozidla
Naši autorizovaní servisní partneri vám v prípade, ak nemôžete odviezť vaše vozidlo osobne do servisu, ponúkajú služby vyzdvihnutia a prevozu vášho vozidla do servisu a následne aj späť k vám domov.

 

 

ŠKODA CLEVER REPAIR
V prípade malej poistnej udalosti (malého poškodenia), ako je poškodené miesto v čelnom skle, preliačina na karosérii alebo škrabanec na nárazníku. Váš servisný partner ŠKODA má všetko potrebné know-how, aby vám potrebnú opravu ponúkol za najlepšiu cenu pre vás.

Viac o ŠKODA REPAIR si môžete prečítať tu https://borsauto.sk/clever-repair-opravy-malych-poskodeni/

 

Doprajte svojmu vozidlu služby autorizovaného servisu ŠKODA za atraktívne ceny vďaka šekovej knižke plnej zliav!

Spýtajte sa na Šekové knižky

*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.