Skip to main content

NOVÁ Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia očarí sviežim, moderným dizajnom s elegantnými líniami a kryštalickými akcentmi. Matrixové LED svetlomety a zadné svetlá dodávajú vozidlu dynamickú príťažlivosť, zatiaľ čo až 19-palcové kolesá zvýrazňujú jeho športový vzhľad.

Octavia je vybavená najnovšími technológiami a systémami, ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť jazdy. Travel Assist, Side Assist, Front Assist, Turn Assist (asistent pri odbočovaní), Exit Warning (varovanie pri odbočovaní), Crew Protect Assist, rozpoznanie únavy vodiča a ďalšie asistenčné systémy zabezpečujú maximálnu bezpečnosť.

Interiér Octavie ponúka vysokokvalitné materiály, ergonomické sedadlá s masážnou funkciou a ventiláciou a prémiový zvukový systém CANTON. Moderné technológie zahŕňajú virtuálny kokpit, novú 13″ navigáciu, head-up displej, špičkové materiály, Dark Chrome doplnky a množstvo Simply Clever prvkov, ako aj bezdrôtové nabíjanie a široké možnosti konektivity.

Octavia je dostupná s rôznymi motorizáciami, vrátane benzínových, dieselových motorov a Mild Hybrid spĺňajúcich emisné normy EÚ 6 AP. Platforma MQB umožňuje pokročilé technológie, ako je napríklad nastaviteľný podvozok. Vybrať si môžete z viacerých variantov prevodovky, a to 6° manual či 7° automat. Navyše si môžete vybrať z 2 úrovní výbavy, a to Selection a Top Selection. Na výber máte aj novú Škoda Octavia Combi.

Nová Škoda Octavia sa vyznačuje veľkorysým batožinovým priestorom s objemom 600 litrov, ktorý sa po sklopení zadných sedadiel zväčší na 1 555 litrov. Inteligentné riešenia, ako sú škrabka s meradlom hĺbky dezénu či výsuvné ťažné zariadenie, zvyšujú praktickosť vozidla.

Potrebujete viac priestoru? Potom je Nová Škoda Octavia pre vás tou správnou voľbou.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Octavia na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škoda Octavia.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  NOVÁ Škoda Octavia

  (Platný od 17. 05. 2024)

  NOVÁ Škoda Sportline

  (Platný od 17. 05. 2024)

  NOVÁ Škoda Octavia First Edition

  (Platný od 17. 05. 2024)

  Škoda Octavia

  (Platný od 18. 03. 2024)

  Škoda Octavia Sportline

  (Platný od 18. 03. 2024)

  Škoda Octavia RS

  (Platný od 18. 03. 2024)