NOVÁ ŠKODA OCTAVIA

Nová ŠKODA OCTAVIA prichádza s vylepšenými a bezpečnejšími modelmi liftbacku a kombi. Konštruktéri tentokrát stavili na úplne nový koncept interiéru, ktorého nosným prvkom je dvojramenný volant. Pomocou nových tlačidiel a otočných ovládačov tak budete mať pod kontrolou až 14 rôznych funkcií!

Navyše, nový koncept interiéru kombinuje maximálnu funkčnosť a ergonómiu. Veľkorysé priestory, kvalitné materiály a premyslené dizajnové detaily sú v dokonalej symbióze s ergonomickými sedadlami, ktoré sú mimoriadne šetrné k vašej chrbtici.

ŠKODA OCTAVIA 2020 získala v bezpečnostnom testovaní až 92 % úspešnosť. Zaradila sa tak k najbezpečnejším kompaktným modelom značky ŠKODA. Nová generácia modelu so sebou prináša 9 airbagov a rozsiahlu výbavu s asistenčnými systémami charakteristickými pre vozidlá vyšších tried. So ŠKODA OCTAVIA tak budete jazdiť maximálne bezpečne a komfortne!

Aké ďalšie inovácie prináša nová ŠKODA OCTAVIA? Ide o prvé vozidlo značky ŠKODA s ponukou ovládania automatickej DSG prevodovky prostredníctvom systému shift-by-wire. Voľba jazdného režimu či parkovacieho módu tak prebieha elektronicky. Absolútnou novinkou je head-up displej, ktorý premieta všetky dôležité informácie priamo na čelné sklo. Môžete si na ňom zistiť informácie o aktuálnej rýchlosti jazdy, aktivovaných asistenčných systémov, navigačných inštrukciách alebo rozpoznaní dopravnej značky.

Nový model ŠKODA OCTAVIA po prvýkrát ponúka Full LED Matrix svetlomety s jedným LED modulom na stretávacie svetlá a jedným modulom pre diaľkové svetlá. Výbava tiež zahŕňa aj Full LED zadné svetlá s dynamickými smerovými svetlami.

Nová ŠKODA OCTAVIA prináša na trh úsporné benzínové a naftové motory, ale aj verzie s pohonom na zemný plyn, plug-in hybridným pohonom a mild-hybridnou technológiou. Variabilita nového modelu rozhodne nemá konkurenciu a stačí si vybrať ten najlepší pre vás!

Vždy najlepšia ponuka

*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.

Cenníky Škoda Octavia na stiahnutie:

Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky ŠKODA Octavia.
Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.