Skip to main content

Škoda Kamiq

Keď zistíte, čo v živote chcete, budete chcieť toto auto. Jedinečné spojenie kompaktných rozmerov s odvážnym dizajnom. Presne taká je nová sebavedomá Škoda Kamiq. Dokonalý automobil, ktorý zvládne všetko, čo potrebujete od mestského crossoveru. Dokonca aj parkovacie miesta sa vám budú zdať väčšie. Model Kamiq prináša aj množstvo technológií, ktoré nie sú v segmente kompaktných mestských crossoverov bežne dostupné. Pokročilé asistenčné systémy a nová generácia informačno-zábavného vybavenia vám pri každej jazde poskytne nielen dokonalú bezpečnosť, ale aj bezchybnú zábavu.

Kamiq je dokonalou kombináciou robustnosti a dynamických tvarov definovaných dizajnérskym rukopisom značky Škoda. Je to prvý crossover značky Škoda. Automobil Škoda ponúka funkcie SUV, ako je vyšší podvozok a robustný vzhľad, v kombinácii s praktickosťou kompaktného mestského automobilu.

Vďaka jedinečným svetlometom a štíhlym, dlhým zadným svetlám spoznáte na prvý pohľad dokonalú kombináciu tradície výroby českého krištáľu a moderných technológií. Súčasťou modelu Kamiq sú do šírky roztiahnuté zadné svetlá s typickým osvetlením značky Škoda v tvare písmena C, ktoré sme osviežili moderným štýlom.

V extrémnych situáciách, ktoré vodič nedokáže aktívne ovplyvniť, prevezmú kontrolu pasívne bezpečnostné prvky automobilu. Váš model Kamiq je vybavený až deviatimi airbagmi.

Škoda Kamiq je vyrobená v 3 prevedeniach – Active, Ambition a Style. Navyše pre verzie Ambtion a Style je dostupný aj balík Dynamic ako príplatkové vybavenie, ktoré obsahuje športové sedadlá, multifunkčný športový volant, kryty pedálov z ušľachtilej ocele a čierne stropné čalúnenie.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenník Škoda Kamiq na stiahnutie:

  Na odkaze nižšie si môžete stiahnuť aktuálny cenník Škoda Kamiq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Škoda Kamiq

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Škoda Kamiq Monte Carlo

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Škoda Kamiq Scoutline

  (Platný od 21. 09. 2022)