Skip to main content

Škoda Kamiq

Nová Škoda Kamiq zaujme osobitým dizajnom a vyspelými technológiami. Dynamické tvary a ostré hrany dodávajú vozidlu športový vzhľad, ktorý je zvýraznený TOP LED Matrix svetlometmi a aerodynamickými kolesami. Tento mestský crossover spája výhody SUV s charakteristickým dizajnom Škoda plným dynamických tvarov.

Kamiq je vybavený pokročilými asistenčnými systémami ako Travel Assist, Side Assist, Front Assist s prediktívnou ochranou chodcov, Crew Protect Assist, Multikoliznou brzdou a Asistentom ochrany posádky, ktoré zvyšujú bezpečnosť a komfort jazdy. Maximálne hodnotenie 5 hviezdičiek podčiarkuje jeho špičkovú úroveň bezpečnosti.

Interiér Kamiqu ponúka kvalitné materiály a ergonomický dizajn. Vybavený je najnovšími technológiami, vrátane virtuálneho kokpitu a pokročilej konektivity so zabudovanou SIM kartou, bezdrôtovým nabíjaním a dvojzónovou klimatizáciou Climatronic. Interiér odráža dizajn exteriéru a posúva spracovanie kompaktných modelov o krok ďalej do budúcnosti. Interiér dopĺňa aj multifunkčný volant s ovládačmi riadenia, funkcie vyhrievaného interiéru a veľká voliteľná panoramatická strecha so slnečnou clonou. Výhodou je tiež možnosť individualizácie.

Škoda Kamiq využíva modernú platformu MQB, čo umožňuje vybavenie pokročilými technológiami ako Sport Chassis Control a nastaviteľnými tlmičmi. Motory spĺňajú emisné normy EÚ 6 AP, zabezpečujúce úspornú a dynamickú jazdu. Na výber máte 5° manual, 6° manual a 7° automat. Zároveň si môžete vybrať aj rôzne úrovne výbavy – Essence, Selection, Top Selection.

Nová Škoda Kamiq vyniká priestranným interiérom s praktickým batožinovým priestorom s objemom 400 litrov, nastaviteľnou dvojitou podlahou a inteligentnými riešeniami ako držiaky na fľaše či integrovaný lievik. Špičkové LED osvetlenie prináša vyšší výkon, nižšiu spotrebu energie a nové bezpečnostné funkcie.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenník Škoda Kamiq na stiahnutie:

  Na odkaze nižšie si môžete stiahnuť aktuálny cenník Škoda Kamiq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Nová Škoda Kamiq Drive

  (Platný od 07. 03. 2024)

  Nová Škoda Kamiq

  (Platný od 05. 03. 2024)

  Nová Škoda Kamiq First Edition

  (Platný od 08. 03. 2024)

  Nová Škoda Kamiq Monte Carlo

  (Platný od 05. 03. 2024)

  Škoda Kamiq

  (Platný od 16. 10. 2023)

  Škoda Kamiq 30 edition

  (Platný od 25. 09. 2023)

  Škoda Kamiq Monte Carlo

  (Platný od 16. 10. 2023)