Skip to main content

Škoda Scala

Dynamický dizajn Škoda Scala sa vyznačuje priestrannosťouuniverzálnosťou. Scala je založená na štúdii VISION RS a je charakteristická svojimi dynamickými prvkami, skulpturálnymi tvarmi a dokonalou súhrou svetla a tieňov. K dispozícii máte tiež 18“ kolesá z ľahkých zliatin.

Dominantou minimalistického interiéru je veľký samostatný displejšpičková konektivita novej generácie. Takisto máte možnosť objednať si čalúnenie sedadiel v podobe sofistikovaného mikrovlákna Suedia. Výhodou Škoda Scala je jej priestranný interiér aj v zadnej časti vozidla. Dlhý rázvor poskytuje jeho cestujúcim na zadných sedadlách maximálny komfort v podobe 865 mm.

Vaša cesta bude za každých okolností bezpečne osvetlená bez ohľadu na jazdné podmienky! A to aj vďaka nadštandardným Bi-LED svetlometom. Navyše, zadnú časť Škoda Scala zdobia aj TOP LED svetlá s dominujúcim dynamickým smerovým ukazovateľom. Bezpečnosť vozidla Škoda Scala je prvoradá! Aj preto je vozidlo vybavené niekoľkými modernými asistenčnými systémami, 9 airbagmi a systémom tiesňového volania.

Vďaka týmto benefitom vás na cestách nič neprekvapí!

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenník Škoda Scala na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálny cenník Škoda Scala.
  Ceny v cenníku sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Škoda Scala

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Škoda Scala Monte Carlo

  (Platný od 21. 09. 2022)