Skip to main content

Škoda Enyaq iV

Fanúšikovia elektromobility sa konečne dočkali jedinečného prevedenia špičkového elektrického SUV modelu Škoda Enyaq iV aj na slovenskom trhu, a to s ešte lepším pomerom ceny a úžitkovej hodnoty.

Škoda Enyaq sa okrem čisto elektrického vozidla môže pochváliť aj výrazným emocionálnym dizajnom s vyváženými proporciami a skulpturálnymi tvarmi. Vďaka Crystal Face na prednej maske chladiča, ktorý je dodaný na želanie, zabezpečuje o to viac jedinečný a fascinujúci vzhľad autu, pričom model stále nadväzuje na úspešnú históriu českej automobilky.

Originálny výraz vytvárajú aj dynamické smerové svetlá, umiestnené na zadnej strane elektrického SUV. Enyaq iV sa vďaka mimoriadne veľkorysej ponuke priestoru môže pokojne vyrovnať aj modelu Kodiaq, hoci toto elektrické vozidlo je kratšie než kompaktná Škoda Octavia. Interiér vozidla je inšpirovaný modernými svetmi bývania, ktoré sa vyznačujú predovšetkým udržateľnými materiálmi. Vodič si tak môže vybrať z 5 typov interiéru, a to Loft, Lodge, Lounge, Suite či Ecosuite, ktoré prepájajú luxusný vzhľad s exkluzivitou.

Okrem tejto mimoriadnej ponuky sa elektrický model SUV môže pýšiť modernými technológiami, špičkovou technikou, rýchlym nabíjaním a vysokým dojazdom. V interiéri vodič auta nájde 13“ displej infotainmentu, vrátane head-up displeja s rozšírenou realitou a tiež diaľkovo ovládané parkovanie pomocou aplikácie MyŠKODA. Vodiči môžu využívať dojazd viac než 520 kilometrov v režime WLTP, vhodný pre každodenné používanie, a to bez lokálnych emisií a výfukových plynov. Vďaka novej generácii infotainment systému so zabudovanou SIM kartou a pripojením Wi-Fi, tak bude vodič informovaný vždy o aktuálne správy z dopravy.

Nový elektrický model Škoda Enyaq iV tiež ponúka dokonalú bezpečnú jazdu, a to vďaka asistenčným prvkom FRONT ASSIST, ktoré čiastočne preberajú kontrolu nad vozidlom. Obsahujú tiež asistenta pre vyhýbanie, odbočovanie, parkovanie, zmeny jazdeného pruhu či vystupovanie z vozidla. Bezpečnostné asistenčné prvky sa môžu tiež pochváliť proaktívnou ochranou cestujúcich, ktoré dokážu pripraviť posádku na náraz.

Škoda Enyaq je vyrobená v 3 variantoch, a to – Studio, Loft a Sportline. Navyše je možné si ju zakúpiť aj v špeciálnej edícii Škoda Enyaq Firt Edition a Firt Edition Plus.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Enyaq na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škdoa Enyaq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Škoda Enyaq iV

  (Platný od 21.09.2022)

  Enyaq Coupé RS iV

  (Platný od 21.09.2022)