ŠKODA KAROQ

Chcete vyraziť na cesty vo veľkom štýle? V tom prípade je tu ŠKODA KAROQ práve pre vás! KAROQ je robustnýbezpečný model so sviežim výzorom inšpirovaným českým krištáľom a vkusne tvarovanými líniami.

Elegantne tvarovaný interiér je presýtený modernými technológiami. Už na prvý pohľad a dotyk vám ŠKODA KAROQ navodí pocit pohodlia. Auto je vhodné trebárs aj pre 5-člennú rodinu s tromi samostatnými zadnými sedadlami. Navyše, ŠKODA KAROQ sa môže pochváliť batožinovým priestorom s neuveriteľným objemom (479 – 588 l). Na cesty si tak budete môcť zobrať všetko, čo potrebujete!

Vychýlilo sa auto z jazdného pruhu a ani ste si to nevšimli? KAROQ sa môže pýšiť niekoľkými jedinečnými bezpečnostnými systémami. Lane Assist zobrazí vizuálnu informáciu o situácii na ceste a aktívne upraví riadenie! Ďalej máte k dispozícii adaptívny tempomat, teda zariadenie na udržiavanie bezpečnej vzdialenosti od vozidla pred vami.

Nedarí sa vám v zhone rýchlo zaparkovať? Nevadí! KAROQ zvládne aj priečne parkovanie dopredu, kedy navedie vozidlo v smere čiar parkovacieho miesta. Vám potom stačí už len ovládať plynový a brzdový pedál. Nie je to úžasné?!

SUV KAROQ je v ponuke s inteligentným pohonom 4×4 a pripravené zvládnuť každú situáciu! Na výber máte z 2 alternatív interiéru v štýle AMBITION alebo STYLE a hneď v 4 variantoch – KAROQ, KAROQ LIVE, KAROQ SCOUT a KAROQ SPORTLINE.

Vždy najlepšia ponuka

*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.

Cenníky Škoda Karoq na stiahnutie:

Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky ŠKODA Karoq.
Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

Nová Škoda Karoq 

(Platný od 23. 06. 2022)

Nová Škoda Karoq Sportline 

(Platný od 23. 06. 2022)

Škoda Karoq

(Platný od 22. 07. 2022)

Škoda Karoq Sportline 

(Platný od 18. 06. 2021)

Škoda Karoq Scout

(Platný od 18. 06. 2021)