Skip to main content

Škoda Karoq

Nová Škoda Karoq je charakteristická robustným a moderným vzhľadom, vďaka dynamickým krivkám a ostrým líniám. Predné a zadné Full LED svetlá s dynamickými ukazovateľmi smeru podčiarkujú jej sebavedomý vzhľad.

Model je vybavený množstvom asistenčných systémov, ako je Travel Assist, Side Assist, Front Assist, a ďalšie, ktoré zvyšujú bezpečnosť a komfort jazdy. S pokročilými technológiami je Karoq vždy pripravený na akékoľvek situácie.

Interiér ponúka vysokú úroveň komfortu s prvkami ako sú vyhrievané sedadlá, adaptívny tempomat a kvalitné materiály. Konektivita je zabezpečená pomocou pokročilých technológií, vrátane virtuálneho kokpitu a bezdrôtového nabíjania. Interiér ponúka dostatok priestoru aj pre spolujazdcov na zadných sedadlách. Online konektivita Škoda Connect prináša navigačné a informačné služby a možnosť diaľkového ovládania vybraných funkcií pomocou smartfónu. Funkcia SmartLink taktiež ponúka možnosť prepojenia zabudovaného infotainment systému cez rozhranie Apple CarPlay a Android Auto.

Karoq využíva modernú platformu, ktorá umožňuje vybavenie pokročilými technológiami, ako je pohon všetkých kolies a off-road režim. Motory spĺňajú najprísnejšie emisné normy, čo zabezpečuje efektívnu a dynamickú jazdu. Vybrať si môžete benzínové alebo dieselové vozidlo Škoda Karoq so 6° manual prevodovkou, či 7° automatom. Vybrať si môžete výbavu Selection alebo Top Selection.

Nová Škoda Karoq ponúka dostatok priestoru v interiéri aj v batožinovom priestore za sedadlami VarioFlex s veľkosťou 588 litrov. Inteligentné riešenia ako Phone Box s bezdrôtovým nabíjaním a množstvo úložných priestorov zvyšujú praktickosť a pohodlie pre vodiča aj pasažierov.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Karoq na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škoda Karoq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Nová Škoda Karoq Drive 

  (Platný od 07. 03. 2024)

  Nová Škoda Karoq

  (Platný od 07. 03. 2024)

  Nová Škoda Karoq Sportline 

  (Platný od 07. 03. 2024)