Skip to main content

Škoda Karoq

Chcete vyraziť na cesty vo veľkom štýle? V tom prípade je tu Škoda Karoq práve pre vás! Karoq je robustnýbezpečný model so sviežim výzorom inšpirovaným českým krištáľom a vkusne tvarovanými líniami.

Elegantne tvarovaný interiér je presýtený modernými technológiami. Už na prvý pohľad a dotyk vám Škoda Karoq navodí pocit pohodlia. Auto je vhodné trebárs aj pre 5-člennú rodinu s tromi samostatnými zadnými sedadlami. Navyše, Škoda Karoq sa môže pochváliť batožinovým priestorom s neuveriteľným objemom (479 – 588 l). Na cesty si tak budete môcť zobrať všetko, čo potrebujete!

Vychýlilo sa auto z jazdného pruhu a ani ste si to nevšimli? Karoq sa môže pýšiť niekoľkými jedinečnými bezpečnostnými systémami. Lane Assist zobrazí vizuálnu informáciu o situácii na ceste a aktívne upraví riadenie! Ďalej máte k dispozícii adaptívny tempomat, teda zariadenie na udržiavanie bezpečnej vzdialenosti od vozidla pred vami.

Nedarí sa vám v zhone rýchlo zaparkovať? Nevadí! Karoq zvládne aj priečne parkovanie dopredu, kedy navedie vozidlo v smere čiar parkovacieho miesta. Vám potom stačí už len ovládať plynový a brzdový pedál. Nie je to úžasné?!

SUV Karoq je v ponuke s inteligentným pohonom 4×4 a pripravené zvládnuť každú situáciu! Na výber máte z 2 alternatív interiéru v štýle Ambition alebo Style a hneď v 4 variantoch – Karoq, Karoq Live, Karoq Scout a Karoq Sportline.

Vždy najlepšia ponuka

  *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.

  Cenníky Škoda Karoq na stiahnutie:

  Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky Škoda Karoq.
  Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.

  Nová Škoda Karoq 

  (Platný od 21. 09. 2022)

  Nová Škoda Karoq Sportline 

  (Platný od 21. 09. 2022)