Dajte svojmu autu nový vzhľad

Pokiaľ ide o lakovaní automobilov, nezáleží len na samotnom lakovaní, ale aj dôkladnej príprave. Ak potrebujete prelakovať jednotlivé diely alebo celé vozidlo, prepracovanie laku je rovnako dôležité ako nanášanie farby a zohráva veľkú úlohu v kvalite konečného výsledku. V našej profesionálne vybavenej lakovni poskytujeme precízne a kvalitné služby, či už pri lakovaní jednotlivých dielov alebo celej karosérie.

Postupom krokov skrášlime vaše vozidlo

Ako prípravný krok pred aplikáciou náteru alebo neskôr na zmiešanie novej farby na starú farbu využívame rezanie. Rezanie pomocou brúsnej zmesi odstraňuje tenké vrstvy farby.

Ďalším krokom pre dokonalý vzhľad vášho vozidla je sanding, čiže brúsenie. To odstraňuje vrchnú vrstvu farby vozidla pomocou abrazívnych materiálov. Vykonáva sa pieskovým papierom, alebo s elektrickou brúskou.

Aplikovanie základného náteru je dôležitým krokom k lakovaniu kovových povrchov a jeden, ktorý v našej lakovni vykonávame pred nanášaním vrchného náteru alebo farby, priľnavosť utesní povrch a vytvorí ochrannú bariéru, čím vytvorí ideálny povrch pre povrchovú farbu. Pracujeme iba s vysokokvalitným automobilovým základným náterom, ktorý je vyvinutý na použitie na kovových povrchoch. Nanášame dva alebo viac vrstiev základného náteru a tým zabezpečíme úplné pokrytie holého kovu. Na obnovenie vzhľadu vášho vozidla ďalej aplikujeme jednofázovú emailovú farbu. Tá dodávava automobilu atraktívny lesk a presnú farebnú zhodu. Automobilová farba je farba použitá na automobiloch na ochranu a dekoráciu. Farba akrylovej polyuretánovej emailovej farby na báze vody je v súčasnosti najpoužívanejšou farbou z dôvodu zníženia vplyvu farby na životné prostredie .

Spýtajte sa na služby našej lakovne

*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.