Skip to main content

Lakovňa

Dajte svojmu autu nový vzhľad

Pokiaľ ide o lakovanie automobilov, nezáleží len na samotnom lakovaní, ale aj dôkladnej príprave. Ak potrebujete prelakovať jednotlivé diely alebo celé vozidlo, prepracovanie laku je rovnako dôležité ako nanášanie farby a zohráva veľkú úlohu v kvalite konečného výsledku. V našej profesionálne vybavenej lakovni poskytujeme precízne a kvalitné služby, či už pri lakovaní jednotlivých dielov alebo celej karosérie.

K poškodeniu laku auta môže dôjsť viacerými spôsobmi. Príčinou môžu byť kamienky na ceste alebo soľ počas zimných mesiacov, susediace auto, ktoré je príliš blízko, príliš vysoký obrubník na parkovisku, ale aj nepríjemná zrážka. Niektoré takéto škrabance môžu byť na prvý pohľad neviditeľné, iné je potrebné čo najskôr odstrániť. Dajte svojmu autu nový vzhľad. Objednajte sa do autolakovne AutoBors už dnes.

Lak na aute nemá len dizajnovú, ale aj ochrannú funkciu. Preto odporúčame škrabance a poškodený lak čo najskôr opraviť. Najmä na miestach, kde sa poškodený lak stretáva s vodou, môže dôjsť k postupnému hrdzaveniu a poškodeniu auta. Následné opravy môžu byť výrazne vyššie, než samotné prelakovanie auta. V AutoBors sa o dizajn vášho auta postaráme. Naši profesionálni servisní technici používajú tie najnovšie technológie, pomôcky a laky. Vďaka tejto kombinácii dokážeme vášmu autu prinavrátiť lesk, odstrániť drobné škrabance a ochrániť vaše auto pred koróziou. Okrem lakovania sa zaoberáme aj inými službami, ako je odstraňovanie hlbších poškodení karosérie, opravy po havárii a dokonca aj kozmetické úpravy interiéru vozidla. Pre majiteľov áut, ktorí si vážia svoje vozidlo a chcú, aby vždy vyzeralo výnimočne, je lakovňa neodmysliteľným partnerom.

Celkovo povedané, lakovňa AutoBors nie je len miestom opráv. Je to miesto, kde sa starostlivosť a vášeň stretávajú, aby vaše auto vynikalo svojou krásou a dlhou životnosťou. Ak túžite, aby vaše vozidlo žiarilo, navštívte autolakovňu AutoBors.

Spýtajte sa na služby našej lakovne

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.