Skip to main content

O NÁS

Začiatky…

Za zrodom spoločnosti AutoBors nestojí túžba po zisku a úspechu, ale sen malého chlapca. Áno, sen robiť záslužnú prácu pre ľudí, a to svedomite, profesionálne i kvalitne.

 

Moje meno je Fridrich Bors a hoci nebolo jednoduché vyplniť si svoje sny, som hrdý na to, čo som dosiahol. Aj keď som začínal v garáži nášho rodinného domu, kde som pracoval každý večer po práci, dnes má moja firma niekoľkoročnú tradíciu a nesie so sebou známku kvality. Je nielen mojou srdcovou záležitosťou, ale aj rodinou.


Rok 1989 mi priniesol príležitosť. Spolu s manželkou Máriou sme začali spolupracovať s AZNP (Automobilové závody, národný podnik), pre ktoré sme realizovali záručné prehliadky a opravy. V roku 1992 sa nám podarilo získať licenciu na opravu a predaj automobilov Škoda, ktorú nám poskytol súčasný automobilový koncern Škoda Auto, akciová spoločnosť. Určite si viete predstaviť to nadšenie, ktoré zavládlo v našej rodine.

Bolo ale potrebné pripraviť adekvátne servisno-predajné centrum. Kde je chuť, tam sa hľadajú aj možnosti, a preto netrvalo dlho a naša spoločnosť začala rásť. Dokázali sme vytvoriť nové pracovné miesta a v súčasnosti u nás pracuje dvadsať zamestnancov. Stále si však držíme punc rodinnej firmy.

 

Hoci sa môj chlapčenský sen splnil nad vlastné očakávania, nezabúdal som ani na iné radosti života. Rodina sa mi rozrástla a s ňou i moja spokojnosť. Dnes sa môj syn Viktor stará o mechanickú dielňu a komunikáciu, Tomášovi zase prislúcha dohľad nad lakovňou a likvidácia poistných udalostí. Chlapci idú v mojich šľapajach a zdieľajú so mnou nielen úspech, ale i starosti. A tak to má byť!

 

Súdržnosť, postupné vydláždenie si cestičky k prosperite a empatia stoja za tým, že k našej práci máme mimoriadne hlboký vzťah.

Zažite rozdiel

Automobil má svojmu majiteľovi prinášať radosť a úžitok, no i tomu najzodpovednejšiemu vodičovi sa môže stať, že jeho voz vypovedá poslušnosť.


Ako je to pri chorobách u človeka, aj tu je nutné podať čo najskôr správny medikament, prípade naplánovať operáciu. Všetkým automobilom garantujeme takú starostlivosť, akú by sme venovali vlastnému vozidlu. Neodporučíme Vám nič, čo môže uškodiť alebo by sa javilo ako neefektívne.

 

U nás začujete slovo „nie“ skutočne málokedy, pretože nehľadáme zbytočné výhovorky, my hľadáme riešenia. Spĺňame prísne požiadavky značky Škoda a prezentujeme kompletnú ponuku vozidiel.

 

Firmu AutoBors, ktorú som pred rokmi založil, ponúka špičkový záručný a pozáručný servis. Prax ukázala, že zákazníci sa k nám s obľubou vracajú i bez drahých marketingových kampaní. Najlepšou reklamou je pre nás dobre a poctivo odvedená práca. Nie zriedka sa nám stáva, že zákazník, ktorý si u nás necháva pravidelne vykonávať servis, sa rozhodne po čase i pre kúpu nového modelu práve od nás.

Vysoký štandard našich služieb znásobuje aj skutočnosť, že po každej oprave alebo predaji nasleduje telefonický rozhovor s kompetentnou osobou z orgánu zodpovedného za kontrolu kvality, priamo z centrály Škoda Auto Slovensko. Spolupracujeme tiež so zazmluvnenými poisťovňami a ponúkame komplexné vybavenie i likvidáciu poistných udalostí. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo pri riešení opráv po havárií a zabezpečenie lízingu.

Vďaka tomu, že si naša spoločnosť zakladá na rodinných hodnotách, v žiadnom prípade nepripustíme, aby sme stratili zákazníka kvôli pochybnostiam ohľadne kvality a vykonaných služieb.

 

To vedie k tomu, že hoci mnohí nedôverujú servisom, k nám prichádzajú klienti zo širokého okolia a hlavne z Bratislavy, aj keď majú neďaleko niekoľko značkových servisov Škoda. Sídlime len 14 km od Senca a 35 km od hlavného mesta, vo Vojtechovciach.

Náš profesionálny tím si poradí tiež s autami, pri ktorých by to naši konkurenti dávno vzdali.

 

O zákazníka sa postaráme ako o človeka, ktorý potrebuje pomoc. To je pre nás prvoradé a smerodajné. Dôvera a spokojnosť klienta sa držia u nás na vrchných priečkach. Keďže nám nejde iba o to, aby sme od bezradných ľudí vyťahovali peniaze, plníme dané slovo, neuzatvárame komplikované zmluvy, ceny nastavujeme optimálne a nevytvárame umelé zľavy.

 

Od radovej konkurencie sa líšime natoľko, že každý zákazník musí pocítiť ten rozdiel!

PRESVEDČTE SA SAMI

Predajca bol vo všetkých smeroch flexibilný a ústretový a vedel poradiť aj pri rozhodovaní vo výbave vozidla. Spokojnosť na 100%. Vrelo odporúčame.

COLLOSSEO Trade, spol. s.r.o.Škoda Kodiaq

V AutoBors sme si kúpili svoje prvé vozidlo Škoda. Milo nás prekvapila ochota a prístup predajcu, boli sme so všetkým veľmi spokojní. AutoBors odporúčame najmä kvôli priateľskému individuálnemu prístupu. Za nás 10/10.

RadoslavŠkoda Rapid

Výborný a nadštandardný servis, perfektné informácie, predajca k dispozícii kedykoľvek osobne aj na telefóne, veľmi profesionálny a ľudský prístup. Je to moje druhé auto, kupované vo Vojtechovciach. Práve kvôli ľuďom, ich prístupu a kvalite ich práce sa tam budem vždy vracať, či už do predajne alebo servisu, a to napriek tomu že v Šamoríne, meste v ktorom žijem, je tiež autorizovaný predajca Škoda.

RuženaŠkoda Rapid

Pán Árva, predajca autosalónu bol veľmi milý, promptný a nápomocný. Boli sme s nim, ako aj s majiteľkou veľmi spokojní. Už opakovane sme od nich kúpili auto a v budúcnosti, ak budeme kupovať nové značky Škoda, určite využijeme ich služby. Sú veľmi seriózni a ochotní, naozaj sa snažia naplniť každú jednu požiadavku klientov.

Imperium RK, s.r.o.Škoda Kodiaq

Vynikajúci predajca, najlepší servis čo poznám. Na AutoBors nenechám dopustiť. Odporúčam každému.

OndrejŠkoda Rapid

Boj proti stagnácii

Ani po tom, čo som v podnikaní dosiahol značný úspech a utvrdil sa v tom, že sa môžem plne spoľahnúť na svojich synov, nezabúdam na to, aké dôležité je sledovať trh, konkurenciu, potreby klientov a moderné trendy.

 

Pred štyrmi rokmi sme postavili vlastnú modernú lakovňu, ktorú považujeme za pýchu firmy. Momentálne prerábame aj celý komplex servisu a showroom v zmysle najnovšej CI, čo nám umožní urobiť pre zákazníka absolútne maximum.

 

Vykonávame všetky druhy opráv s použitím originálnej diagnostickej techniky, ale aj montáž najrôznejších autodoplnkov. Predávame originálne diely Škoda, ponúkame kontrolu a nastavenie geometrie na modernom 3D zariadení. Rovniaca stolica Black Hawk s elektronickým meraním Shark a čidlami zvlášť na každý model patrí taktiež medzi nosné zariadenia nášho servisu.

 

Potrebujete profesionálnu montáž audiosystému, zabezpečovacích zariadení alebo zvýšiť výkon motora? Chcete sa odlíšiť prostredníctvom optického tuningu? Nech sa páči, navštívte nás!

 

Vieme poskytnúť aj kompletný pneuservis. Vlastníme najmodernejšie prístroje, podľa nariadení koncernu VW, ktoré musíme ako značkový servis dodržiavať. Naši klienti oceňujú, že počas opravy automobilu vieme zabezpečiť náhradné vozidlo.

 

Počas trvania opravy môžu priamo sledovať celý proces a šikovné ruky našich mechanikov, od začiatku, a tiež sa môžu zúčastniť skúšobnej jazdy, spolu s našimi technikmi!

Dôveryhodný servis pre Vašu Škoda

 

Kvalitu našich služieb môžu potvrdiť nielen stovky spokojných klientov, ale i výsledok vyplývajúci z prieskumu spokojnosti zákazníkov Customer Xperience, ktorý skúma spokojnosť zákazníkov na celom Slovensku. Disponujeme tiež certifikátom TÜV Management Service a Service GmbH. Každoročný audit dozerá na to, aby boli splnené požiadavky normy ISO 9001:2015a štandardov koncernu Volkswagen AG.

 

V oblasti opráv po nehode sme na základe hodnotenia klientov a poisťovne Alianz získali v rokoch 2012 a 2013 a 2014 certifikát kvality služieb TOP služby. Pri získavaní všetkých týchto certifikátov a pri pozitívnych ohlasoch ma vždy zahreje pri srdci, pretože mám stále pred očami, ako som začínal a kde som teraz.

 

Ak už máte dosť prehnaných cien za servis a neodborne prevedených prác, pozývam Vás, aby ste sa stali súčasťou našej „rodiny“. Spoločnými silami sa dopracujeme k tomu, aby ste mali zo svojho vozidla nefalšovanú radosť.

 

Autorizovaný servis AutoBors je dôkazom toho, že plniť sny sa oplatí!