Skip to main content

Nová ŠKODA KAMIQ konečne prichádza na slovenský trh. Chceli by ste si najnovší automobil z dielne ŠKODA AUTO vyskúšať na vlastnej koži? Príďte k nám!

Keďže sme jedným z autorizovaných predajcov ŠKODA AUTO, môžete tak urobiť už 29. – 30. októbra 2019. Práve počas týchto dní sme si pre vás u nás, v Autobors, pripravili testovacie dni úplne nového, prvého crossovera z dielne ŠKODA AUTO.

Dokonalý crossover

ŠKODA KAMIQ v sebe na jednej strane spája klasické prednosti SUV. No na strane druhej, vtesnal sa do rozmerov, ktoré sú na mieru šité stiesnenej mestskej premávke. Nech už teda budete jazdiť kdekoľvek, či už v industriálnom mestskom prostredí alebo idylickom lone prírody, ŠKODA KAMIQ vám za každých okolností bude kryť chrbát.

Tento dokonalý automobil prináša mnoho technológií netypických pre mestský crossover. Pokročilé asistenčné systémy, novú generáciu informačno-zábavného vybavenia, dokonalú bezpečnosť a bezchybnú zábavu. A to, aj pre vašich spolujazdcov, ktorí si navyše vychutnajú jedinečný pohľad do exteriéru cez panoramatické strešné okno.

Rezervujte si svoju jazdu

    *Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti AutoBors s. r. o.