Skip to main content

Všetci nadšenci športu a motorových vozidiel Škoda sa v sobotu, 1.júna 2019, stretli na druhom ročníku Veľkoúľanskeho triatlonu v AQUArea Čierna Voda. Krásne slnečné počasie prilákalo mnoho ľudí a atmosféra bola, ako inak, opäť elektrizujúca!

Nechýbala ani ŠKODA SCALA

AutoBors bol aj tento rok jedným z hlavných partnerov podujatia. Preto sme si pre vás pripravili niekoľko zaujímavých noviniek. Očakávania fanúšikov ŠKODA boli jednoznačne naplnené, pretože na podujatí sme vystavovali niekoľko chuťoviek. Jednou z nich bola aj úplne nová a nadupaná novinka ŠKODA SCALA! Navyše, pre tých, ktorí nás v našom AutoBors stanovišti navštívili aj osobne, bola pripravená súťaž o vozidlo ŠKODA Rapid s plnou nádržou na celý víkend úplne zadarmo!

Športovci v akcii!

Aj všetci nadšenci športu si prišli na svoje! Návštevníci rôznych vekových kategórií si zmerali svoje sily v troch športových disciplínach – behu, plávaní a cyklistike z Veľkých Úľan do Čierneho Brodu. Okrem týchto aktivít sme mali pripravený aj bohatý sprievodný program, rôzne aktivity a zaujímavé súťaže.

Nezabudli sme ani na sviatok najmenších

Nakoľko v AutoBors nezabúdame ani na našich najmenších, toto podujatie bolo spojené aj s oslavou Dňa detí. V našom stánku bolo pre nich pripravených množstvo súťaží a zábavných aktivít.

Deti si tak mohli vychutnať mimoriadne obľúbené maľovanie na tvár, súťažili o najlepší hod do kufra novej ŠKODA Scala, ale aj hľadali najrýchlejšieho dovolenkového baliča batožiny. Súťaženie sa, samozrejme, nezaobišlo bez hodnotných výhier a originálnych suvenírov.

Veríme, že TRIATLON A DEŇ DETÍ 2019 bol pre vás aj tento rok výnimočným a užili ste si ho rovnako na výbornú ako my v AutoBors. Preto dúfame, že sa o rok vidíme znova!