Skip to main content

Pred pár dňami bol na trh uvedený nový model ŠKODA SUPERB. A je to ozajstný skvost! ŠKODA sa každým novým modelom snaží zdokonaľovať a neustále mení definíciu luxusu. Pozoruhodne navrhnutý model je pôsobivo priestranný a maximálne výkonný.

Spája dokonalé pohodlie a najmodernejšie vybavenie s bezkonkurenčnou praktickosťou a funkciami Simply Clever, ktoré vám bezpochyby uľahčia život. Nová ŠKODA SUPERB je skrátka ako chameleón meniaci farby, teda účel. Počas týždňa získate perfektný pracovný automobil a cez víkend priestranného rodinného pomocníka.

Bezchybná elegancia

Dizajn a maska ŠKODA SUPERB prešli menším retušovaním, aby bol automobil expresívnejší a emocionálnejší ako kedykoľvek predtým. Konečným výsledkom je kultový dizajn s dynamikou a pôvabom!

Inovatívne koleso z ľahkej zliatiny Aero bolo optimalizované tak, aby minimalizovalo odpor. Dômyselné a SIMPLY CLEVER riešenia ako Virtual Pedal uľahčujú každodenný život. Prepracovaná predná časť je vybavená novým nárazníkom, čím vozidlu dodáva viac istoty.

skoda superb novy model autobor borsauto interier

Vďaka elektricky ovládanému panoramatickému strešnému oknu je interiér značne väčší. Výrazný názov značky ŠKODA na zadných dverách vytvára osviežujúci detail. LED prúžok na zadnej strane auta s dynamickými zadnými indikátormi je prepojený elegantným chrómovaným pásom.

Samozrejme, vylepšeniami prešiel aj samotný interiér. Zahŕňa chrómové detaily a dekor na stredovej konzole. S nastaviteľným VIRTUAL COCPIT zo zreteľa nikdy nestratíte žiadne dôležité informácie. Cestovanie v novej ŠKODA SUPERB je jazdou prvej triedy s dokonalým komfortom a výsadou.

Synchronizácia práce i voľného času

Máte nejakú dôležitú schôdzku, ktorú musíte stihnúť bez zdržiavania sa? S novým SUPERB to zvládnete! Nemusíte sa starať o to, či ste vaše auto bezpečne uzamkli. O všetko sa postará bezkľúčový systém KESSY, ktorým môžete odomknúť i zadné dvere. Ak ale váš harmonogram zahŕňa i prácu a jednania z pohodlia vášho auta vedzte, že ŠKODA SUPERB prináša i možnosť bezchybného pripojenia vášho iPhonu. Funkcia SmartLink+ vám umožní spracovávať hovory a textové správy cez Apple CarPlay Auto a MirrorLinkTM.

Užite si služobnú cestu

Dlhá služobná cesta by bola únavná, keby nebolo novej ŠKODA SUPERB. Celú cestu vás budú sprevádzať výkonné LED reflektory a novinky o dopravných zápchach aj s online dopravnými informáciami. Odpočívajte s masážnou funkciou sedadla a dynamickým ovládaním podvozku v zóne Comfort.

skoda superb nova

Idete lyžovať?

SUPERB je ideálny pre zimné športy vďaka pohonu 4×4. V dopoludňajších hodinách jednoducho zapnite prídavné kúrenie so smartfónom, aby sa vozidlo zahrialo. Vyhrievané čelné sklo sa bude zaoberať akýmkoľvek snehom. Vaše lyže sa ľahko zmestia do odnímateľnej lyžiarskej tašky. Vyhrievaný volant a štyri vyhrievané sedadlá vás zahrejú na ceste k rozľahlým svahom.

Práca v aute

Prišli ste domov zo služobnej cesty a nečakane budete musieť riešiť e-maily a hovory? Žiaden problém! Výkonná trojzónová klimatizácia vám v lete aj v zime zabezpečí maximálne pohodlie. Napojte vaše zariadenia do zásuvky 230 V a 2 portov USB, pripojte sa k palubnej sieti Wi-Fi a ste pripravení. Štedrý 157 mm priestor zabezpečuje pohodlie!

Vychutnajte si trochu kultúry

Či už dávate prednosť opere alebo rocku, na vašej ceste budete v nálade tým, že si vypočujete 610 W Canton Sound System s 12 vysokovýkonnými reproduktormi. Okolité osvetlenie s 10 farbami LED zabezpečí, že budete mať tú správnu atmosféru. Začalo pršať? To predsa nevadí!  V predných dverách sú ukryté až dva praktické dáždniky.

 

Choďte na bicykli

Jednoducho vytiahnite sklopné ťažné zariadenie uvoľnené v batožinovom priestore a elegantný SUPERB je okamžite vybavený praktickým ťažným zariadením. Stačí namontovať nosič bicyklov a ste pripravení vyraziť za dobrodružstvom. Po jazde môžete tiahlo skryť jedným pohybom.

Nezabudnite zobrať všetko dôležité!

Potrebujete odniesť veľký nákup, domáce doplnky, šport, vybavenie alebo batožinu pre celú rodinu? Do vášho kufra vojde hneď 625 – 1760 l vecí! Navyše, aj priestor v kufri sa len tak hemží inteligentnými SIMPLY CLEVER riešeniami na mieru. Odneste si veci v sieťach batožinového priestoru alebo ho pripevnite k háčikom. Máte plné ruky? Zamávajte nohou pod nárazníkom, aby sa váš virtuálny pedál otvoril.

SUPERB ponúka to najlepšie z toho, čo ŠKODA ponúka a prichádza hneď v štyroch modeloch – ŠKODA SUPERB, ŠKODA SUPERB COMBI, ŠKODA SUPERB SCOUT a ŠKODA SUPERB iV. Špičkové motory, špičkové komfortné funkcie a najlepšiu bezpečnosť či rozsah asistencie vodiča. ŠKODA SUPERB tak spája rafinovanú silu, bezchybnú konektivitu a SIMPLY CLEVER prvky pre každý biznis, výlet či rodinu.