Skip to main content

Skvelý prístup, kvalita, odbornosť, konkurencieschopné služby v autoservise a vybavenie. Vďaka tomu sme získali ocenenie Autoservis roka 2021.

Už druhýkrát ako Autoservis roka

Nie je bežné, aby jeden autoservis bol ohodnotený dvakrát a získal ocenenie Autoservis roka. Toto ocenenie udeľuje Auto magazín, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, ktorý sa venuje autoopravárenstvu od svojho vzniku, magazín Profi auto, Homola – autoservisná technika, s.r.o a Cech predajcov a servisov SR. Do nominácie nás menoval importér značky Škoda, čo nás veľmi potešilo.

Vyhrali sme ocenenie Autoservis roka 2021

Občas sa stáva, že niektoré servisy si len pre dosiahnutie maximálneho zisku neplnia svoje úlohy na 100 %. Možno aj preto majú vodiči odpor voči servisom či zvláštny prístup k servisu svojho vozidlo. Pritom servis a kontrola automobilu patria medzi veľmi dôležité súčasti, ak už vozidlo vlastníte a používate ho. Práve vďaka kvalitnému autoservisu je možné včas odhaliť chyby, opraviť ich a následne zjednodušiť život či ušetriť náklady majiteľovi vozidla odhalením chýb, ktoré podliehajú záruke a ktoré môže mať odstránené zadarmo.

V AutoBors sme si toho vedomí, a preto ku každému zákazníkovi a k jeho problému pristupujeme individuálne a ako ku členovi rodiny. Snažíme sa našim zákazníkom vyjsť v ústrety vo všetkých technických problémoch, ale aj v životných situáciách. Keďže sme rodinná firma, ktorá si váži svoju prácu, snažíme sa tak pristupovať aj k našim zákazníkom a nebrať ich ako samozrejmosť a kus „železa“. Riadime sa tiež filozofiou, že „zákazník nás neruší pri práci, ale je jej zmyslom.“

Vďaka službám sme sa dostali do úzkeho výberu

Je pre nás česť dostať sa už len do nominácie kategórie Autoservis roka a nie ju ešte vyhrať. Tešia nás aj jednoznačné výsledky za rok 2021, ktoré odzrkadlili len to, o čo sa celý čas snažíme. Sme radi, že práve profesionalita, technické zázemie, dlhoročné skúsenosti, úsilie kladené na odovzdanie čo najkvalitnejšieho diela a orientácia na spokojnosť zákazníka nám priniesla tak skvelé výsledky. Toto ocenenie nás motivuje, aby sme si robili svoju prácu tak ako doteraz a ak to bude možné, tak ešte lepšie.

Ak aj vy hľadáte autorizovaný servis vozidiel Škoda, ktorý sa snaží robiť svoju prácu na 100 %, pokojne nás kontaktujte a my vás radi uvidíme v AutoBors v Novom Živote.