Skip to main content

Škoda Octavia je dlhodobo jedným z najpopulárnejších vozidiel v Európe. Jej úspech spočíva v kombinácii spoľahlivosti, priestrannosti a výbornej ceny. S moderným dizajnom a pokročilými technológiami sa stala voľbou pre rodiny aj firemných zákazníkov. Vďaka širokej ponuke motorizácií a výbavy si každý nájde svoju ideálnu verziu. Nová Škoda Octavia však prináša nové vylepšenia, ktoré upútajú nielen bežného užívateľa, ale aj fanúšika vozidiel Škoda.

Nová Škoda Octavia: Parametre a vlastnosti

Nová Škoda Octavia prináša množstvo vylepšení v dizajne, technológii a výbave. Exteriér sa vyznačuje elegantnými krivkami, LED Matrix svetlometmi a až 19-palcovými kolesami. Interiér ponúka kvalitné materiály, veľký batožinový priestor (600 až 1555 litrov) a moderné technológie, ako virtuálny kokpit a prémiový zvukový systém CANTON. Ergonomicky tvarované sedadlá a možnosť výberu medzi látkovým a koženým čalúnením zaručujú maximálny komfort pri každej jazde.

Motory a výbava Škoda Octavia

Octavia je k dispozícii s rôznymi motormi vrátane benzínových, naftových a plug-in hybridných verzií, ktoré spĺňajú emisné normy EU 6 AP. K dispozícii sú motory 1.5 TSI a 2.0 TDI, ktoré poskytujú výkon od 81 kW do 110 kW.

Výbava zahŕňa pokročilé asistenčné systémy pre bezpečnú jazdu a komfortné prvky, ako sú vyhrievané sedadlá, bezdrôtové nabíjanie mobilných zariadení a mnoho ďalšieho. Vybrať si môžete z rôznych výbavových línií, ktoré zahŕňajú Ambition, Style a športovo ladenú RS. Každá z týchto línií ponúka rôzne stupne vybavenia, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Technológie a bezpečnosť novej Škoda Octavia

Nová Octavia je vybavená najnovšími technológiami vrátane systému Travel Assist, ktorý uľahčuje jazdu či parkovanie a LED osvetlením pre vyššiu bezpečnosť. Bezpečnostné prvky zahŕňajú až 10 airbagov a robustnú karosériu. Asistenčné systémy ako Front Assist s prediktívnou ochranou chodcov, Lane Assist a Side Assist zaručujú, že budete vždy v bezpečí.

Systém infotainmentu je vybavený dotykovým displejom s uhlopriečkou až 10 palcov, ktorý podporuje konektivitu s mobilnými zariadeniami cez Apple CarPlay a Android Auto. Okrem toho je k dispozícii aj hlasové ovládanie a online navigácia, ktorá vás vždy spoľahlivo dovedie do cieľa.

Ekologické riešenia

V dnešnej dobe je dôležité myslieť aj na životné prostredie. Škoda Octavia preto ponúka aj ekologické riešenia v podobe mild hybridnej verzie, ktorá znižuje emisie a umožňuje jazdu na elektrický pohon.

Financovanie a zvýhodnené ceny

Kúpa novej Škoda Octavia je teraz ešte výhodnejšia vďaka zvýhodneným cenám a možnostiam financovania. Škoda ponúka rôzne leasingové a úverové programy, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov. V rámci aktuálnych akcií môžete získať aj rôzne bonusy a zľavy na vybrané modely.

Nová Škoda Octavia za zvýhodnenú cenu v AutoBors

V AutoBors máte v súčasnosti na výber rôzne modely novej Škoda Octavia. V ponuke je napríklad Nová Octavia Advance či napríklad Nová Octavia Combi Advance za zvýhodnenú cenu. Upútať pozornosť však môže aj Octavia Style či iné modely značky Škoda. Hľadáte spoľahlivé, bezpečné a nové vozidlo skladom za rozumnú cenu? Neváhajte a nakupujte u autorizovaného predajcu vozidiel Škoda v AutoBors.