Skip to main content

Blíži sa čas letných dovoleniek. Máte v pláne tento rok vyraziť autom na vašu letnú dovolenku? Myslite na bezpečnosť svojej posádky a iných účastníkov cestnej premávky. Objednajte sa na profesionálnu prehliadku svojho vozidla Škoda do AutoBors. Okrem servisnej prehliadky sa postaráme aj o dôkladnú čistotu vášho vozidla.

Dôvody, prečo podstúpiť servisnú prehliadku pred letnou dovolenkou autom

Pred letnou dovolenkou autom by ste si mali byť istý, že je vaše auto v 100 % stave, vo výbornej kondícii a pripravené aj na dlhšie cesty. Servisná prehliadka auta pred letnou dovolenkou ponúka mnoho výhod a taktiež vplýva na bezpečnosť, spoľahlivosť a bezstarostnosť. Kontrolou jednotlivých častí vozidla sa taktiež znižuje riziko vzniku havárie počas jazdy. Takouto kontrolou pred letnou dovolenkou je tiež možné odhaliť a vyriešiť potenciálne problémy, ktoré by mohli dlhšie cesty skomplikovať. Servisná prehliadka vozidla zvyšuje tiež istotu, že sa takéto problémy neobjavia a vy sa tak môžete sústrediť len na oddych a zábavu na dovolenke.

Služby, ktoré zahŕňa profesionálna servisná prehliadka

Servisné prehliadky sa môžu líšiť z hľadiska výberu servisu. V AutoBors vykonávame profesionálne servisné prehliadky, ktoré zahŕňajú viacero dôležitých krokov, a to:

  • Výmena oleja a olejového filtra, aby bola zaručená hladká prevádzka motora a jeho dlhodobá životnosť aj počas letnej dovolenky.
  • Servis batérie pozostáva z kontroly stavu batérie a zo zabezpečenia jej bezporuchovej prevádzky.
  • Zmeranie geometrie náprav vozidla a prípadné odborné nastavenie.
  • Umývanie vozidla a čistenie interiéru.
  • Servis klimatizácie sa skladá z testu tesnosti klimatizačného systému, kontroly funkcií a tlakov klimatizácie a zmerania množstva chladiva. V prípade potreby prevedieme doplnenie chladiaceho média či vyčistenie klimatizácie špeciálnym prípravkom.

Okrem profesionálnych služieb vám v AutoBors ponúkame aj expresný servis na počkanie. Tento rýchly proces je však možné vykonať len u vybraných servisných úkonov, ako je napríklad výmena olej, výmena brzdových kotúčov a podobne.

Objednajte sa na profesionálnu prehliadku vozidla do AutoBors

Pravidelné servisné prehliadky v AutoBors udržia vaše vozidlo dlhodobo funkčné. Servisná prehliadka zabezpečí, že váš automobil bude v bezpečnom technickom stave a pripravené na cestu. Kontrola bŕzd, pneumatík, osvetlenia a ďalších kritických komponentov totižto znižuje riziko havárie počas jazdy. Správne nastavené a údržbou zabezpečené vozidlo má taktiež lepšiu spotrebu paliva a výkonnosť. To znamená, že si môžete užiť nižšie náklady na palivo a zároveň väčšiu efektivitu vozidla. Predíďte vzniku komplikácií počas dovolenky. Objednajte sa na komplexnú servisnú prehliadku do AutoBors.