Skip to main content

Importér ŠKODA AUTO Slovensko, s.r.o., každoročne v súťaži ŠKODA Liga  oceňuje dílerov ŠKODA v rôznych kategóriach za ich dosiahnuté výsledky. Táto motivačná súťaž sa tentokrát konala 1. marca 2019 v Bratislave. Spomedzi všetkých partnerov Škoda na Slovensku sa nám opäť raz podarilo získať viacero významných ocenení.

Uplynulý rok 2018 bol pre celý AutoBors mimoriadne úspešný a z motivačnej súťaže sme si po celoročnom snažení odniesli okrem príjemného zážitku aj štyri zaslúžené ceny.

  • Absolútne víťazstvo, teda 1. miesto, sme si za naše aktivity odniesli v kategórii Marketingový počin roka 2018!
  • Pekným 2. miestom sme boli ohodnotení titulom Dealer roka 2018 v kategórii RCP do 150 ks. Toto ocenenie svedčí o vyše 30 ročnom úsilí priniesť našim zákazníkom maximálnu výkonnosť v poskytovaní služieb a kvalitu práce našich zamestnancov.
  • My v AutoBors fungujeme na princípe „jeden za všetkých, všetci za jedného“. Určite aj preto sme si v kategórii Predajný tím roka 2018 odniesli ďalšie 2. miesto.
  • Sme síce jedným tímom, no v našich kruhoch neustále vyniká aj niekoľko výrazných a silných osobností. Spomedzi mnohých uchádzačov na post Predajcu roka 2018 sa na 3. mieste umiestnil náš kolega Peter Árva. A to za celoročnú usilovnosť a vynikajúce výsledky dosiahnuté v tejto kategórii.

Všetkým našim zákazníkom by sme touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať za vloženú dôveru a vernosť. Dúfame, že rok 2019 so sebou prinesie rovnakú mieru snaživosti, vytrvalosti a pedantnosti a nadviažeme na naše úspechy z  predošlých rokov. Pretože všetko to robíme pre vás, našich zákazníkov!

 

Sme s vami už viac než 30 rokov!