ŠKODA CITIGO

ŠKODA CITIGO má skrátka unikátny charakter! Akonáhle zbadáte jeho atraktívne tvaryvycibrenú eleganciu, zaručene budete vedieť, o aké auto ide. Tento šikovný živel s jasnými líniami je za každých okolností pripravený zažiť nové mestské dobrodružstvo. Ako je to možné? Konštruktéri tohto modelu značky škoda si dali záležať na tom, aby ponúkané rozmery vozidla využili do posledného milimetra.

 

Podobne ako pri všetkých modeloch značky ŠKODA, aj CITIGO ponúka svojim majiteľom bezpečnosť nadovšetko! Na palube nájdete mnoho pasívnychaktívnych bezpečnostných prvkov. Interiér tohto mestského auta skrýva niekoľko inteligentných a SIMPLY CLEVER  riešení. Užitočné úložné riešenia ako praktické priehradky alebo dômyselné držiaky.

 

Aby ste sa na vašich cestách nenudili, CITIGO vám ponúka i niekoľko zábavných riešení. Tie premenia každú vašu jazdu na radostný a príjemný zážitok. Vybavenie interiéru môžete nájsť hneď v 3 prevedeniach – ACTIVE, AMBITION a STYLE. Podobne je na tom aj výber z 3 variantov kolies o veľkosti 14“, 15“ a 16“. A navyše, ŠKODA prichádza hneď s 3 modelmi tohto auta – CITIGO 3D, CITIGO 5D a CITIGO MONTE CARLO 5D.

Vždy najlepšia ponuka


*Odoslaním formulára beriem na vedomie, že moje osobné údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia mojej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti Fridrich Bors OPRAVA AUTOMOBILOV.

Cenníky Škoda Citigo na stiahnutie:

Na odkazoch nižšie  si môžete stiahnuť aktuálne cenníky ŠKODA Citigo.
Ceny v cenníkoch sú odporúčané a uvedené v EUR vrátane DPH.